wtorek, 21 czerwca 2011 r.

Młodzież prezentowała swoje osiągnięcia

W dniu 20 czerwca br. w Świetlicy Środowiskowej „Szansa" odbyło się spotkanie promujące projekt: "Szansa Dla Nas - Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej w Gminie Kowala" Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem spotkania było posumowanie działań skierowanych do młodzieży oraz prezentacja rezultatów projektu. W projekcie uczestniczy 50 osób w wieku od 15 do 25 lat z terenu Gminy Kowala. Młodzież bierze udział w warsztatach komputerowych, fotograficznych, plastycznych, językowych i tanecznych. Ponadto wszyscy uczestnicy projektu objęci są doradztwem psychologicznym i zawodowym oraz treningiem umiejętności i kompetencji społecznych. Podczas uroczystego spotkania młodzież zaprezentowała umiejętności, które zdobyła w ramach udziału w poszczególnych zajęciach. Uroczystości towarzyszyła wystawa fotograficzna prezentująca fotografie Gminy Kowala wykonane przez młodzież oraz wystawa plastyczna prezentująca obrazy i rękodzieła powstałe podczas warsztatów plastycznych. Spotkanie zakończyło uroczyste wręczenie certyfikatów udziału w poszczególnych zajęciach oraz treningach umiejętności i kompetencji społecznych. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przygotowanych przez młodzież.

Prezentacja promująca projekt

W celu obejrzenia prezentacji należy posiadać zainstalowany Program Microsoft PowerPoint lub bezpłatna przeglądrkę plików w tym formacje do pobrania z oficjalnej strony producenta [kliknij].